Jasełka

Piękne Aniołki i dziarscy Pastuszkowie przybyli dziś do Przedszkola Baśniowy Świat Dziecka, aby ogłosić dobrą nowinę. Kolędy było chyba słychać na całym Ursynowie, a emocje sięgnęły zenitu podczas rozdawania dzieciom prezentów.

Wyjątkowo w tym roku Jasełka odbyły się bez rodziców, ale nie straciliśmy przez to entuzjazmu i radości podczas tego wydarzenia. Jak co roku dziewczynki przemieniły się w Anioły, a chłopcy w Pastuszków i wspólnie zaśpiewaliśmy kolędy i piosenki o Bożym Narodzeniu. Nie zabrakło słodkości na stole oraz oczywiście prezentów dla dzieci ale i dla rodziców, o tym jednak napiszemy więcej w następnym poście.

Baśniowy Świat Dziecka, Przedszkole, przedszkole społeczne, Przedszkole niepubliczne, Warszawa Ursynów, wspólna zabawa, Metro Stokłosy, magia, zabawa, tradycja, choinka, Święta, Boże Narodzenie, Święta Bożego Narodzenia, Magia Świąt, przygotowanie do Świąt, prezenty, Mikołaj, Jasełka, występ Bożonarodzeniowy, dzieci występują, kolędy, radość, występ, preznty, wspólne śpiewaniegwiazda, anioły i pastuszkowie